Linux Format: the voice of the Linux and Open Source community 2.1

Linux Format: the voice of the Linux and Open Source community to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Linux Format: the voice of the Linux and Open Source community zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Fitness Magazine oraz BRIEF.


Liczba pobrań: 57
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Future plc
Rozmiar:33 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca