Google Earth 4.3.7191 beta

Darmowa aplikacja umożliwia oglądanie zdjęć satelitarnych i map kuli ziemskiej. Wystarczy wpisać nazwę miasta i poczekać na załadowanie danych z Sieci, aby zobaczyć plan nałożony na rzeczywiste zdjęcia oglądanego obszaru.

Widok można odpowiednio zmieniać - przybliżać, oddalać, przesuwać lub obracać. Mapy Polski nie są tak dokładne jak Stanów Zjednoczonych, jednak plan Warszawy jest dosyć zadowalający - to samo dotyczy innych dużych miast. Lokalne wyszukiwanie pozwala znaleźć restauracje, hotele, a nawet połączenia pomiędzy punktami. Narzędzie jest bardzo przydatne dla turystów - można obejrzeć słynne zabytki, zaplanować drogę z lotniska do hotelu, sprawdzić gdzie są sklepy, itd.. Wynikami wyszukiwania można dzielić się z innymi użytkownikami.

W wersji 4.3 dodano jnowe przyciski nawigacyjne, pozwalające znacznie szybciej zmieniać perspektywę oraz znacznie zwiększono liczbe trójwymiarowych obiektów (jest nawet Pałac Kultury i Nauki w Warszawie!) oraz widoków z poziomu ulicy. Oprócz tego cała masa drobnych poprawek i usprawnień.

Aplikacja zawiera również Mapę Nieba oraz prosty symulator lotu.

Wersja BETA


Liczba pobrań: 960
Cena/licencja:GPL
Producent/dystrybutor:Google
Rozmiar:20.11 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 960
Cena/licencja:GPL
Producent/dystrybutor:Google
Rozmiar:20.11 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca