MozillaPL 1.6 Beta

Kolejna wersja testowa wydania 1.6 popularnej, darmowej przeglądarki internetowej. W skład pakietu MozillaPL wchodzi kilka modułów: przeglądarka MozillaPL, Kurier Poczty, Kompozytor Stron oraz klienta IRC - ChatZilla. MozillaPL posiada przyjazny interfejs użytkownika i, co najważniejsze, jest całkowicie po polsku. W stosunku do ostatniej wersji testowej 1.6 Alfa pojawiło się kilka ciekawych zmian i poprawek (zgodnie z opisem na stronie przeglądarki):

- Udostępniono wieloplatformową obsługę mechanizmu autentykacji za pomocą Menedżera sieci NT (NTLM). Dzięki temu na każdej platformie możliwe jest korzystanie z lokalnych usług oferowanych przez serwery Microsoft, które zostały skonfigurowane do użycia "zintegrowanego bezpieczeństwa systemu Windows".

- Wprowadzono poprawki zwiększające bezpieczeństwo programu.

- Poprawiono błąd związany z utrzymywaniem stałego połączenia z serwerm IMAP, co w niektórych przypadkach blokowało dostęp do serwera.

- Kurier Poczty poprawnie aktualizuje listy wiadomości (pliki *.msf) w przypadku zmiany czasu na letni/zimowy.

- Wprowadzono poprawkę eliminującą usuwanie zapamiętanego hasła w przypadku, gdy serwer wysyłał niezrozumiałą informację o statusie.

- Poprawiono obsługę szyfrowanych połączeń. W przypadku, gdy serwer nie obsługuje tego typu połączeń, Kurier Poczty wyświetli odpowiednią informację, zamiast kontynuować połączenie w trybie bez szyfrowania.

- Włączono kod umożliwiający poprawną obsługę kotwic w wiadomościach.

- Powiadomienia o nowej wiadomości nie są wyświetlane w przypadku, gdy wiadomość zostanie rozpoznana jako niechciana.

-Zaktualizowano kod Chatzilli do wydania 0.9.48 umożliwiając między innymi: obsługę statusu 'niepełny operator kanału', poprawne maski kluczy i haseł.

- Przywrócono możliwość tłumaczenia stron bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika (Narzędzia > Przetłumacz stronę). W tej chwili możliwe jest tłumaczenie stron wyłącznie na język angielski.

- Poprawiono nieprawidłowe wyświetlanie elementów w których zastosowano atrybut -moz-opacity (znikanie elementów w wydaniach GTK2/Xft)

- Poprawiono import adresów list dystrybucyjnych z programu Outlook.

- Prawidłowo wybierany jest ostatnio wybrany element (pole tekstowe, ramka, itp.) przy zmianach aktywnego panelu.


Liczba pobrań: 365
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MozillaPL.org
Rozmiar:13.25 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 365
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MozillaPL.org
Rozmiar:13.25 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca