n!Kurier Poczty 0.4

Najnowsza wersja znakomitego, polskojęzycznego klienta poczty elektronicznej. Jego twórcy stawiają przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo.

Program jest odporny na ataki wirusów internetowych dzięki licznym zabezpieczeniom - wiadomości, które pochodzą z niepewnego źródła zostaną wyświetlone ze szczególną ostrożnością. Ponadto Kurier Poczty obsługuje wszystkie znane systemy zabezpieczeń oraz szyfrowania wiadomości i połączeń, takie jak SSL, S/MIME, PGP i inne. W aplikacji zaimplementowano także skuteczny filtr niechcianych wiadomości. Oparty na matematycznej metodzie wyliczania prawdopodobnieństw specjalny filtr ma możliwość rozpoznawania, które wiadomości są traktowane przez użytkownika jako niechciane.

Wygodę użytkownikom korzystającym z Kuriera Poczty zapewnią rozległe możliwości konfiguracji. Zdecydowana większość elementów tworzących interfejs użytkownika może zostać w bardzo prosty sposób zmieniona bezpośrednio za pomocą opcji. Bardziej wymagający użytkownicy mają do dyspozycji szereg schematów, które mogą zmienić Kuriera nie do poznania. W dowolnym momencie można wyposażyć programem w Kalendarz, obsługę notatek, czy kalkulator.


Liczba pobrań: 1027
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MozillaPL.org
Rozmiar:10.3 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1027
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MozillaPL.org
Rozmiar:10.3 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca