LoMag 2.5.3.0

LoMag to narzędzie przeznaczone do zarządzania magazynami małego lub średniego przedsiębiorstwa. Zapewnia podstawową funkcjonalność, potrzebną do obsługi gospodarki magazynowej. Jednocześnie jest prosty w obsłudze i niezawodny. Z powodzeniem można go wykorzystywać zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci. Program pozwala w intuicyjny sposób tworzyć następujące dokumenty magazynowe:

PZ - przyjęcie magazynowe

WZ - wydanie z magazynu

Zwrot do dostawcy (korekta PZ)

Zwrot od odbiorcy (korekta WZ)

RW – rozchód wewnętrzny

PW – przychód wewnętrzny

Korekta

Przecena

Przesunięcie międzymagazynowe

Arkusz spisowy

Remanent

LoMag umożliwia przechowywanie i zarządzanie tysiącami takich dokumentów. Dokumenty te są odpowiednio sortowane i segregowane, dzięki czemu nawet przy ich znacznej ilości, prezentowane są w czytelny sposób. Wszystkie dane, dotyczące danego magazynu, mogą być drukowane lub eksportowane do innych plików (np. .pdf). Jedną z zalet jest obsługa dowolnej ilości magazynów. Magazyny te działają całkowicie niezależnie. Mogą być tworzone w dowolnych ilościach, a także z powodzeniem edytowane i usuwane. Nawet przy znacznej ilości dokumentów, w tym dokumentów przesunięć międzymagazynowych, istnieje możliwość usunięcia magazynu jednym kliknięciem. Możliwe jest zarządzanie na jednym komputerze kilkoma sklepami czy nawet przedsiębiorstwami. Oczywiście może również zaistnieć sytuacja, w której jeden z magazynów będzie przechowywał takie same towary jak drugi. W takim wypadku należy importować towary z pierwszego do drugiego magazynu. Umożliwia to funkcja Importuj towary. Każdy towar może mieć dowolną jednostkę miary, a także może należeć do dowolnego magazynu. Aplikacja umożliwia wykorzystanie podstawowych jednostek miar, takich jak kilogramy czy sztuki, jak również utworzenie własnych. Program posiada również możliwość grupowania towarów. O funkcjonalności można przekonać się dzięki wersji demo.

UWAGA

Wersję DEMO można uruchomić 30 razy. Jest to w pełni funkcjonalna wersja programu stworzona, aby za darmo i bez ryzyka zapoznać się z funkcjonalnością Programu Magazynowego LoMag.

Zmiany w tym wydaniu

Obsługa numerów seryjnych dla towarów (unikalne numery przypisane do każdej sztuki towaru). Śledzenie ruchu towarów po ich numerach seryjnych.

Możliwość wyboru dostawy, z której zostanie wydany towar na dokumentach WZ

Obsługa numerów serii oraz daty ważności

Nowe możliwości wyszukiwania i filtrowania danych w tabelach

Wydruki sumujące ilości dla takich samych produktów na dokumentach


Liczba pobrań: 163
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Longint - firma informatyczna
Rozmiar:62.96 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 163
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Longint - firma informatyczna
Rozmiar:62.96 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca