Mac Format: the magazine for Mac, iPad and Apple 2.1

Mac Format: the magazine for Mac, iPad and Apple to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Mac Format: the magazine for Mac, iPad and Apple powstało w studiu firmy Future plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Filmradar oraz Comic Heroes: The best in superhero comics, movies, TV and video.


Liczba pobrań: 46
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Future plc
Rozmiar:33 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca