Skype 2.7.0.49 Beta

Popularny, oparty na technologii P2P komunikator głosowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych między zarejestrowanymi użytkownikami aplikacji, jak również abonentami sieci telefonicznych stacjonarnych i komórkowych. Nowa wersja umożliwia wysyłanie wiadomości SMS i połączenia konferencyjne, w których jednocześnie może uczestniczyć nawet 10 osób. Dzięki temu użytkownicy platform Mac mogą jeszcze łatwiej kontaktować się ze znajomymi i rodziną za pomocą Skype’a.

Poza funkcjami komunikatora głosowego, Skype pełni również funkcję tradycyjnego programu do rozmów tekstowych. Do jego popularności przyczyniły się nieduże wymagania sprzętowe, które pozwalają na uruchomienie tej aplikacji na starszych komputerach oraz dobra jakość połączeń. Kolejne zmiany spowodowały, że obecnie jest to jeden z najbardziej rozbudowanych programów do komunikacji przez Internet.

Nowości:

Grupy kontaktów – możliwość dzielenia kontaktów na liście na dowolną ilość grup. W programie jest zapisanych kilka predefiniowanych grup (Dostępne, Proszący o moje dane, Najczęściej używane), jednak użytkownik może dowolnie modyfikować i tworzyć grupy kontaktów. Na tą funkcję z pewnością oczekują użytkownicy Makówek, których listy kontaktów zaczęły już przypominać książkę telefoniczną i liczą setki użytkowników Skype.

Podgląd systemowej książki adresowej w Skype – daje to możliwość łatwego wykonywania telefonów czy wysyłania wiadomości SMS to każdej osoby, która udostępniła numer telefonu w profilu w książce adresowej.

Tworzenie i zarządzanie czatami publicznymi – wystarczy kliknąć na zakładkę Czat i Rozpocznij czat publiczny. Następnie system pomoże wykonać niezbędne czynności.

Automatyczne wybieranie ponowne dla rozmów zajętych lub niepołączonych. Kiedy przy połączeniu okaże się, że nasz rozmówca już z kimś rozmawia, Skype zaproponuje opcję automatycznego wybierania numeru co dwie minuty, aż do skutku. Funkcję można także ustawić jako domyślną w ustawieniach „rozmowy“.

Kontrola ustawień audio w oknie rozmowy – pozwala na łatwy dostęp do ustawień audio w trakcie rozmowy.

Ulepszony transfer plików – nie tylko zmieniono wygląd na nowocześniejszy i bardziej elegancki, ale także poprawiono działanie, szczególnie odbieranie wielu plików jednocześnie.


Liczba pobrań: 936
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Skype
Rozmiar:33.37 MB
Nazwa pliku: Skype_2.7.0.49_BETA.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 936
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Skype
Rozmiar:33.37 MB
Nazwa pliku: Skype_2.7.0.49_BETA.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca