Skype 2.8.0.324 Beta

Popularny, oparty na technologii P2P komunikator głosowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych między zarejestrowanymi użytkownikami aplikacji, jak również abonentami sieci telefonicznych stacjonarnych i komórkowych. Nowa wersja umożliwia wysyłanie wiadomości SMS i połączenia konferencyjne, w których jednocześnie może uczestniczyć nawet 10 osób. Dzięki temu użytkownicy platform Mac mogą jeszcze łatwiej kontaktować się ze znajomymi i rodziną za pomocą Skype’a.

Poza funkcjami komunikatora głosowego, Skype pełni również funkcję tradycyjnego programu do rozmów tekstowych. Do jego popularności przyczyniły się nieduże wymagania sprzętowe, które pozwalają na uruchomienie tej aplikacji na starszych komputerach oraz dobra jakość połączeń. Kolejne zmiany spowodowały, że obecnie jest to jeden z najbardziej rozbudowanych programów do komunikacji przez Internet.

Nowości:

Skype Access to usługa bezprzewodowego dostępu do internetu z rozliczaniem minutowym. Połączenie możliwe jest na razie jedynie z hot spotami sieci Boingo. Na świecie znajduje się ponad 100 tysięcy punktów dostępowych Boingo WiFi (lotniska, kawiarnie, hotele i centra miast). Przy korzystaniu z tej usługi rozliczanie opłat odbywa się w odstępach minutowych, więc użytkownik płaci tylko za faktyczny czas połączenia. Stawki usługi Skype Access w oparciu o punkty dostępowe Boingo WiFi są takie same na całym świecie. Są one oczywiście uzależnione od kursu walut i mogą ulec zmianie.

Usługa dzielenia ekranu polega na przesyłaniu w czasie rzeczywistym zawartości ekranu użytkownika do osoby, z którą ekran jest dzielony. Można w ten sposób pokazać nad czym się aktualnie pracuje, lub też jak wykonać określoną czynność. Usługa jest szyfrowana. Korzystając ze Skype 2.8 Beta dla Mac OS X można również dzielić swój ekran z użytkownikami Skype dla Windows i Skype dla Linuksa, ale na razie nie ma możliwości wglądu w ich ekrany.


Liczba pobrań: 1372
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Skype
Rozmiar:44.2 MB
Nazwa pliku: Skype_2.8.0.324_BETA.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1372
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Skype
Rozmiar:44.2 MB
Nazwa pliku: Skype_2.8.0.324_BETA.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca