Mozilla Firefox 3.6.15 (Mac)

Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku informatycznym. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Możliwości

Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menedżer pobierania plików.

Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu.

Bezpieczeństwo

Przeglądarkę Firefox można uznać za jedna z najbezpieczniejszych. Posiada ochronę przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem, tryb incognito, wykrywanie nieaktualnych wtyczek (z automatyczną aktualizacją) czy natychmiastową identyfikację stron internetowych (wystarczy kliknąć ikonę w pasku adresu, aby odczytać informacje o tożsamości danej witryny).

Wszystkie stworzone przez użytkowników przeglądarki rozszerzenia znaleźć można na stronach Mozilli. Najciekawsze z nich dostępne są także w kategorii Dodatki do Firefoksa


Liczba pobrań: 1120
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mozilla.org
Rozmiar:19.37 MB
Nazwa pliku: Firefox 3.6.15.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1120
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mozilla.org
Rozmiar:19.37 MB
Nazwa pliku: Firefox 3.6.15.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca