Mellel 2.0.2

Mellel jest zaawansowanym edytorem tekstu dla Mac OS X specjalnie zaprojektowanym dla uczonych, twórców oraz wszystkich szukających rozbudowanego i stabilnego programu do edycji tekstu.

Posiada rozbudowane opcje edycyjne pozwalające na łatwe i intuicyjne dodawanie tabel, numerowanych list, łatwe w użyciu funkcje wyszukiwania i zastępowania znaków w dokumencie. Importuje i eksportuje pliki w formacie DOC oraz RTF. Ma wbudowane funkcje skalowania plików graficznych i osadzania ich w dokumentach. Możemy wykorzystać wbudowane w program style pozwalające w wygodny sposób komponować wygląd naszych dokumentów. Jest edytorem przystosowanym do pracy z wieloma różnymi wersjami językowymi, obsluguje takie egzotyczne dialekty jak koptyjski, etruski i thaana (pismo do zapisu języka malediwskiego).

W najnowszej wersji dodano lokalizacje dla kolejnych języków europejskich (czeskiego, francuskiego, chorwackiego). Producent zapowiada wsparcie również dla polskiej wersji językowej. Poprawiono również istniejące wcześniej lokalizacje. Wyeliminowano błąd polegający na znikaniu tekstu w trakcie przeszukiwania notatek. Udostępniony plik zawiera 30-dniową wersję testową.


Liczba pobrań: 892
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:RedleX
Rozmiar:20.01 MB
Nazwa pliku: mellel.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 892
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:RedleX
Rozmiar:20.01 MB
Nazwa pliku: mellel.dmg

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Program miesiąca