MacUser 2.5.4

MacUser to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z MacUser dzięki zaangażowaniu pracowników Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.4 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić iCreate: The Magazine For Your iPad, iPhone, iPod and Mac Life oraz ASOS Magazine.


Liczba pobrań: 83
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Dennis Publishing Ltd
Rozmiar:4 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca