Macworld UK - the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news 4.9.10

Macworld UK - the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Macworld UK - the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news dzięki zaangażowaniu pracowników IDG UK.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.9.10. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić GQ Style UK oraz Newsweek日本版.


Liczba pobrań: 82
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:IDG UK
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 82
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:IDG UK
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca