Manhattan Chase (tylko dla dorosłych)

Manhattan Chase jest wyścigową grą akcji, nieco w stylu GTA - króla tego typu tytułów. Osią akcji w grze będą zmagania dwóch kobiet – Angel i Yasmin. Pierwsza z nich jest odważną policjantką z NYPD, a druga bezwzględną i sadystyczną kryminalistką.

Manhattan Chase będziemy rozgrywać w dwóch trybach: "samochodowym" – pościgi silnie uzbrojonymi samochodami i "strzelaniny TPP" z użyciem klasycznych, ale efektywnych rodzajów broni, dobrze znanych z innych gier akcji. W trybie strzelaniny rzutkie dziewczęta będą dysponować karabinem maszynowym, granatnikiem i karabinem snajperskim. Natomiast jeżeli zasiądą za kierownicą któregoś z dwunastu dostępnych w grze samochodów, zyskują dostęp do broni znacznie cięższego kalibru. To nie przelewki - Zarówno Angel, jak i Yasmin będą mogły bowiem, korzystać m.in. z pocisków wielogłowicowych, dział plazmowych, rakiet samonaprowadzających, a nawet będą mogły wezwać wsparcie lotnicze, celem zbombardowania wybranej lokalizacji! Manhattan Chase będzie również oferował bogatą w różne typy rozgrywek opcję multiplayer.

Opublikowane demo gry powstało w oparciu o nieukończony jeszcze kod gry i oferuje do rozgrywki fragment z epizodu drugiego z kampanii, w której wcielamy się w Angel. Demo pozwala zakosztować rozgrywki zarówno w trybie "wyścigowym" jak i "strzelaniny TPP".

Poniżej kilka przydatnych porad do gry od producenta:

- bonus "red devil" sprawia, że nasz pojazd staje się przez chwilę niezniszczalny

- podczas pościgów z dużą prędkością naucz się wykonywać szybkie skręty o 180 – używamy hamulca ręcznego, stosownej dawki gazu, dopalacza nitro – dzięki temu można wmanewrować oponentów w "bliskie spotkanie" z pobliskim murem;

- pamiętajcie, napalm to bardzo skuteczna broń!

- zanim wezwiecie wsparcie powietrzne wybierzcie i zatwierdźcie cel – w przeciwnym wypadku sami staniecie się celem

- do biegania wykorzystuj prawy [Shift] – nie ma jeszcze możliwości ustawienia własnej konfiguracji klawiszy w trybie strzelaniny TPP


Liczba pobrań: 637
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Team 6
Rozmiar:164.29 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 637
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Team 6
Rozmiar:164.29 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca