Marble Worlds 1.12 (Windows Mobile)

Marble World jest grą w stylu „pokieruj kulką do dziurki”. Gry tego typu są znane od czasów ZX Spectrum. To, czym Marble World 2, różni się od swoich protoplastów, to fakt, że do sterowania kulką nie jest potrzebny już joystick.

Marble World 2 to gra wydana na platformę Windows Mobile. Do kontroli nad kulką można wykorzystać odpowiednio skonfigurowane przyciski sprzętowe PocketPC lub akcelerometr obecny w nowszych palmofonach.

W Marble World 2 kieruje się Szklaną Kulką w trójwymiarowym świecie pokazanym w rzucie izometrycznym. Przemierzając różnorakie platformy i korytarze zbieramy fanty i rozwiązujemy zagadki. gry jest bardzo duży – do dyspozycji jest 100 lokacji w pięciu zróżnicowanych światach. Marble World 2 jest bardzo wciągającą grą; to prawdziwy pożeracz czasu, który w zamian dostarcza wiele zabawy.

Obsługiwane urządzenia:

Gra obsługuje palmofony z dotykowym ekranem. Niestety Marble World 2 dostosowana jest do rozdzielczości najwyżej VGA, i w urządzeniach z ekranami o przekątnych 480x800 pikseli (WVGA) jak HTC Touch Diamond 2 lub HTC Touch HD, widoczny jest pasek nawigacyjny nakładki systemowej. Wprawdzie nie przeszkadza to w grze, ale źle wygląda.


Liczba pobrań: 1025
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:4Pockets.com
Rozmiar:1.53 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1025
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:4Pockets.com
Rozmiar:1.53 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca