Men's Fitness UK 2.5.4

Men's Fitness UK to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Men's Fitness UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Dennis Publishing Ltd

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.4. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Miesięcznik branży HoReCa oraz Business Traveller Poland.


Liczba pobrań: 113
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Dennis Publishing Ltd
Rozmiar:4 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca