Microsoft Office 2007 Service Pack 2 PL

Dodatek Service Pack 2 dla pakietu Microsoft Office 2007 to mnóstwo nowości - przede wszystkim natywne wsparcie dla formatu OpenDocument Format (ODF) 1.1 w aplikacjach Word, Excel i PowerPoint oraz PDF i XPS, których obsługa wcześniej wymagała instalacji wtyczek. Nowe narzędzie Microsoft Service Pack Uninstall Tool for the 2007 Microsoft Office pozwala usunąć aktualizacje bez potrzeby deinstalacji całego pakietu. Poza tym udoskonalono prezentowania elementów graficznych w dokumentach, a przy tym poprawiono wydajność generowania ich podglądu oraz jakość wydruku.

SP2 to także dużo nowości w poszczególnych aplikacjach pakietu. W Accessie dodano możliwość eksportu raportów do Excela oraz naprawiono kilka błędów związanych z drukowaniem raportów i ich podglądem. Wprowadzono integrację z Excelem, makrami, kreatorami importu danych. W samym Excelu usprawniono wydajność mechanizmu wykresów. Nowe modele wykresów znajdą się też w Wordzie i PowerPoincie. Groove z kolei doczekał się udoskonaleń w synchronizacji informacji.

Dużo zmian zagości również w Outlooku. Przede wszystkim klient znacznie szybciej się uruchamia i zamyka (po przeprowadzeniu testów z poprawką KB961752 stwierdzamy, że wydajność wzrosła dwa razy). Znacznie szybciej renderowany jest podgląd elementów i przełączany jest widok folderów. To samo dotyczy kalendarza, wyszukiwania i wbudowanego czytnika RSS. Natomiast w PowerPoincie przyspieszono mechanizm dołączania plików i usunięto problemy związane z drukowaniem prezentacji.

Czytaj wiecej: SP2 dla Office 2007 - co musisz wiedzieć przed instalacją


Liczba pobrań: 1768
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Microsoft Corp.
Rozmiar:306.49 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca