Microsoft Visio Professional 2013

Microsoft Visio Professional 2013 to program przeznaczony do tworzenie wszelkiej maści prezentacji graficznych danych, jak diagramy, wykresy czy tez plany. Możliwości ograniczone są jedynie wyobraźnią użytkownika - a dodatkową zaletą jest dziecinnie prosta obsługa, odbywająca się za pomocą przeciągania kształtów. Dzięki zastosowaniu udoskonalonego interfejsu użytkownika oraz inteligentnych narzędzi rysowania i szablonów, aplikacja na każdym kroku ułatwia przygotowywanie diagramów.

Microsoft Visio Professional 2013 pozwala na zapisanie projektu jako grafiki lub PDF czy też XPS. Umożliwia łatwe publikowanie diagramów w serwisach SharePoint lub Office 365 i dzielenie się informacjami z innymi użytkownikami. Nawet osoby nie posiadające zainstalowanego programu Visio, np. współpracownicy, mogą za pomocą swoich przeglądarek odczytywać i wykorzystywać sporządzone przez użytkownika automatycznie odświeżane diagramy.

UWAGA

Aby pobrać wersję testową, konieczne jest zalogowanie się przy użyciu konta Live ID. Proszę kliknąć na POBIERZ na tej stronie, aby przejść do witryny logowania/zakładania konta.