Miesięcznik branży HoReCa 1.1

Miesięcznik branży HoReCa to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Miesięcznik branży HoReCa może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Eureco

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.1 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Gay Times - the original gay lifestyle magazine oraz Autoweek Mag App.


Liczba pobrań: 141
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Eureco
Rozmiar:5 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 141
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Eureco
Rozmiar:5 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca