Might & Magic: Duel of Champions

Might & Magic: Duel of Champions to gra karciana mmo w uniwersum znanym z serii popularnych gier strategicznych. Karty są wspaniale ilustrowane, można na nich znaleźć najbardziej charakterystyczne jednostki, zaklęcia i bohaterów ze świata Might & Magic. Rozgrywka pozwala na użycie ponad 250 niezwykle szczegółowych kart. Wybór bohatera określi frakcję, z którą związana będzie twoja armia. Wpływa on również na poziom początkowy oraz liczbę punktów życia. Każdy z bohaterów ma dostęp do pewnej liczby specjalnych szkół magii.

Might & Magic: Duel of Champions to strategiczna rozgrywka, w której zarządzasz zasobami, budujesz talię itp. Podczas bitew każdy z graczy wnosi do starcia pięć kart wydarzeń. Spośród nich wybierane są dwie, które trafiają na pole bitwy w momencie rozpoczęcia pojedynku i które przetasowuje się w każdej turze. Każda armia składa się z 1 karty bohatera i z 5 kart wydarzeń. Na polu bitwy jest 16 miejsc, na których można wystawiać jednostki. Talie mogą liczyć od 56 do ponad 200 kart po tym, jak dodasz do nich karty jednostek, zaklęć oraz łutu szczęścia.

UWAGA

Pozycja ta wymaga rejestracji na stronie gry. Należy stworzyć konto w systemie Uplay - jest to darmowe. Kliknięcie na POBIERZ na tej stronie przekieruje na witrynę rejestracji. Jeśli ktoś ma już konto w tym systemie, może od razu zalogować się do niego.


Liczba pobrań: 3408
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:UbiSoft Entertainment
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca