MiniTool Power Data Recovery 8.6

MiniTool Power Data Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych - skasowanych celowo lub przypadkowo folderów i plików. Pozwala odzyskać skasowane z dysków HDD i SSD - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych - kart pamięci, pendrive i innych nośników. Edycja darmowa umożliwia odzyskanie do 1GB danych. jest ona przeznaczona dla użytkowników prywatnych. Bardziej zaawansowana, Personal pozwala na odzyskanie danych z systemu, który nie chce się uruchomić. W każdej edycji aplikacji można podejrzeć plik przed jego odzyskaniem - dotyczy to zarówno plików graficznych, jak i dokumentów, zapisanych plików e-mail, projektów .cad, plików .xml czy .psd. Dzięki temu możesz upewnić się, czy plik, który chcesz odzyskać, zawiera pożądane przez Ciebie treści.

MiniTool Power Data Recovery nie ma co prawda polskiego interfejsu, ale jego obsługa jest bardzo prosta: wybierasz partycję do przeskanowania, skanujesz, wybierasz pliki do odzyskania i... gotowe.


Liczba pobrań: 2600
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MiniTool Solution Ltd.
Rozmiar:48.49 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca
if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) { IDG.global.async.push(['ready', function () { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }]); } else { jQuery(window).on('ready', function() { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }); }