mmCARD Recovery 3.4.5

mmCARD Recovery to program do odzyskiwania wyłącznie plików multimedialnych z dowolnych nośników. Tego typu narzędzie będzie bardzo przydatne, kiedy np. Usunięto przez przypadek kilka ważnych zdjęć z wakacji i nie ma szans aby je tradycyjnie skopiować na dysk komputera.

Funkcjonalność

Wygodny interfejs w formie kreatora bez trudu może być obsługiwany przez niezbyt zaawansowanych użytkowników. Krok po kroku należy wybierać odpowiednie opcje i poczekać, aż zostanie przeskanowany cały napęd. Przed przystąpieniem do odzyskiwania należy uzbroić się w cierpliwość. Korzystając z napędu USB-flash o pojemności 256 MB zajęło to aż kilkanaście minut, choć konkurencyjnym aplikacjom zajmuje to sekundy. W wersji testowej możliwe jest tylko przeglądanie miniaturek bez opcji odzyskania choćby jednego pliku. Poza tym uszkodzone dane są od razu pokazywane ze stosownym opisem. W takim przypadku są nikłe szanse na poprawny odczyt pliku.

Podobnie jak w przypadku innych tego typu programów możliwe jest szybkie przeglądanie folderu z odzyskanymi plikami. Do obsługiwanych formatów multimedialnych należą: JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, RAW, Canon CRW, Nikon NEF, Kodak DCR, Minolta MRW, Fuji RAF, AVI, MOV, MPG/MPEG, WAV, MIDI.


Liczba pobrań: 2132
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:DigitalLeo.com
Rozmiar:2.78 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 2132
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:DigitalLeo.com
Rozmiar:2.78 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca