DivX Mobile Player 0.90 (PocketPC)

DivX Mobile Player to oficjalne narzędzie do oglądania filmów zakodowanych popularnym kodekiem wideo, DivX. Najważniejszą zaletą tego pozornie prostego programu jest jego szybkość oraz niezawodność działania, co jednak obarczone jest pewnymi konsekwencjami – jego funkcjonalność nie zaspokoi wymagań wymagających użytkowników, a nowe wersje ukazują się rzadko (tym razem trzeba było czekać ponad pół roku). Odtwarzając film użytkownik może zmienić zaledwie tryb jego wyświetlania (pionowy/poziomy, pełny ekran), kolory, kontrast, jasność itp.

W najnowszej wersji, 0.90 nie zmieniło się wiele. Autorzy aplikacji nie udostępnili listy zmian w stosunku do poprzedniego wydania DivX Mobile Player, jednak po chwili korzystania z niego widać nieznaczne zmiany w interfejsie oraz dodanie VOD, czyli wideo na żądanie, które pozwala oglądać filmy udostępnione za pośrednictwem witryny DivX (wymaga to jednak wcześniejszej rejestracji telefonu).

Autorzy zaimplementowali nowe tłumaczenia, dzięki czemu można korzystać z aplikacji po angielsku, hiszpańsku, niemiecku i portugalsku. Według oficjalnych zapewnień, DivX Mobile Player 0.90 zużywa mniej baterii niż poprzednicy. Poprawiono także kilka błędów związanych z błędnym wyświetlaniem plików na niektórych telefonach komórkowych.


Liczba pobrań: 731
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:DivX
Rozmiar:1.42 MB
Nazwa pliku: DivXPlayerPPC.CAB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 731
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:DivX
Rozmiar:1.42 MB
Nazwa pliku: DivXPlayerPPC.CAB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Program miesiąca