Mobilne Gadu-Gadu 3.0.19 (Java)

Mobilna wersja komunikatora Gadu-Gadu dla telefonów z obsługą Java MIDP 2.0. Mobilne Gadu możliwościami nie ustępuje swojemu odpowiednikowi na peceta. Użytkownik ma do dyspozycji emotikonki, funkcję rozmowy głosowej, archiwum, opcję przesyłania danych, itd. Dochodzą do tego możliwości, które są dostępne tylko w urządzeniach przenośnych, takie jak wibracja przy odebraniu wiadomości, czy statystyki połączeń. Od pewnego czasu w Mobilnym Gadu-Gadu zaimplementowano wiele ciekawych funkcji, w tym możliwość grania w gry on-line, integrację z serwisem blip.pl, możliwość redagowania blogu i umieszczania zdjęć w Galerii na MojaGeneracja.pl, oraz przewijanie opisów na liście. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz zakładać konta Gadu-Gadu bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Najważniejszą zmianą nowej wersji Mobilnego Gadu-Gadu jest przebudowanie interfejsu, który w niczym nie przypomina poprzedniego, który pozbawiony był jakichkolwiek wodotrysków – obecnie wygląda on nowocześnie i wyjątkowo atrakcyjnie. Dodatkowo, programiści zaimplementowali obsługę skórek, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie – póki co są tylko trzy, jednak według zapewnień producenta już niedługo ma być ich znacznie więcej.

Przebudowa interfejsu nie miała na celu jedynie urozmaicenia graficznej strony aplikacji, bowiem jest ona teraz znacznie wygodniejsza w obsłudze – menu zawiera duże, wyraźne ikony, doskonale widać też aktualny opis i okienka rozmowy z innymi użytkownikami sieci Gadu-Gadu.

Według zapewnień programistów, nowa wersja komunikatora na telefony z obsługą Java MIDP2.0 zawiera znacznie mniej błędów, niż poprzednicy, a także zużywa mniej energii i jest dużo szybsza. Nowością jest również obsługa telefonów z dotykowymi ekranami, blokada klawiatury oraz wbudowany wygaszacz ekranu.


Liczba pobrań: 1361
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Gadu-Gadu Sp.z.o.o.
Rozmiar:110 KB
Nazwa pliku: mgg.jar

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca