SketchArtist 2.6.1 (Windows Mobile)

SketchArtist jest programem, za pomocą którego wykonamy profesjonalny portret pamięciowy. Kilka ruchów rysika na ekranie PDA lub palmofonu wystarczy, aby uzyskać rysunek nie gorszy od zawodowego policyjnego portrecisty.

Program zawiera bazę kategorii gotowych elementów składowych ludzkiej twarzy, oddzielnie kobiecej i męskiej. Możemy wybierać spośród kilkuset rodzajów fryzów, kolorów włosów, brwi, oczu, nosa, uszu, ust, wąsów i podbródka (z brodą lub bez w przypadku mężczyzny). Dodatkowo każdy z elementów możemy później dowolnie kształtować, co sprawia że liczba kombinacji dodatkowo wzrasta.

Rysowanie, a raczej składanie, portretu jest bardzo przyjemnym i prostym zajęciem. Wystarczy wskazywać rysikiem wybrane elementy, które same umiejscawiają się we właściwych miejscach. Oczywiście można je później zmodyfikować, jeśli automatyczny wybór nie do końca okaże się trafny.

Gotowy portret możemy zapisać jako plik graficzny w formacie .bmp i wydrukować bądź przesłać znajomym. Można też go użyć do identyfikacji dzwoniącego znajomego

Obsługiwane urządzenia:

z systemem Windows Mobile


Liczba pobrań: 652
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:VITO Technology
Rozmiar:2.05 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 652
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:VITO Technology
Rozmiar:2.05 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca