S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (Windows Mobile; QVGA/WQVGA)

S2U2 (Slide 2 Unlock 2) jest bezpłatną, z pozoru prostą, aplikacją dla systemu Windows Mobile do blokowania i odblokowania ekranu poprzez przesunięciem palcem wirtualnego suwaka. Jest to mechanizm doskonale znany miłośnikom Iphone.

W sytuacji gdy PocketPC nie jest używany, aplikacja może służyć jako animowany wygaszacz ekranu. S2U2 można skonfigurować tak, aby na zablokowanym ekranie pojawiały się dodatkowe informacje jak np. zegar, aktualna prognoza pogody, informacje o nadchodzących e-mailach, SMSach, zadaniach, spotkaniach i połączeniach głosowych.

Istnieje możliwość podejrzenia pięciu ostatnich nie odebranych połączeń bez odblokowywania urządzenia.

S2U2 pozwala na ustawienie dowolnej tapety oddzielnie dla widoku portretowego oraz panoramicznego urządzenia.

W sytuacji odbierania rozmowy na zablokowanych ekranie pojawia się zdjęcie dzwoniącego, a odebranie rozmowy odbywa się poprzez odblokowanie ekranu. Odrzucenie zaś przyciskiem wyłączenia ekranu.

Blokada ekranu może być wzbogacona o hasło do wpisania. W takiej sytuacji możliwe jest zezwolenie na wykonywanie połączeń alarmowych nawet bez wprowadzenia hasła.

S2U2 posiada wtyczkę do programu S2P, tego samego autora, programu do odtwarzania muzyki, przy zablokowanym ekranie.

Obsługiwane urządzenia:

S2U2 wspiera szeroką gamę palmofonów i PocketPC począwszy od tych opartych na starym WindowsMobile 5.x aż do najnowszego WindowsMobile 6.5 w wersjach Professional (czyli z dotykowym ekranem); Wymaga około 1MB RAM’u dla rozdzielczości QVGA/WQVGA lub około 4 MB dla VGA/WVGA.


Liczba pobrań: 1104
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:A_C S2 Applications
Rozmiar:1.07 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1104
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:A_C S2 Applications
Rozmiar:1.07 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca