S2P (Slide 2 Play) 0.73 beta (Windows Mobile)

S2P (Slide 2 Play) to bardzo wygodny odtwarzacz muzyczny, wzorowany wyglądem na odtwarzacz znany z iPoda, lecz znacznie od niego ulepszony. S2P jest aplikacją przeznaczoną dla urządzeń z Windows Mobile na pokładzie.

Interfejs programu jest bardzo estetyczny i stworzony z myślą do obsługi palcem, bez pomocy rysika. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, a duże przyciski pozwalają na jego obsługę nawet będąc w ruchu.

W najnowszej odsłonie S2P umożliwia tworzenie playlist. Przy pierwszym uruchomieniu automatycznie wyszukuje plików muzycznych na całym urządzeniu. S2P wspiera formaty muzyczne takie jak MP3, MP4, M4A, AAC, WMA, M3U, PLS, ASX.

Obsługiwane urządzenia:

S2P działa na systemie Windows Mobile 5, Windows Mobile 6.x Professional z wbudowanym Windows Media Playerem, z którego mechanizmów korzysta.

S2P wspiera rozdzielczości QVGA i VGA, chociaż bez problemu działa poprawnie na ekranach z WVGA. Dodatkowo jest też wersja OpenGL dla urządzeń HTC Touch Diamond/Pro/HD oraz Sony Xperia X1. S2P potrafi też wykorzystać akcelerometr dostępny w tych urządzeniach i odtwarzane utwory można zmieniać poprzez potrząśnięcie palmofona


Liczba pobrań: 1172
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:A_C S2 Applications
Rozmiar:516 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1172
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:A_C S2 Applications
Rozmiar:516 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca