Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) 2.1

Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić DZIECKO - Magazyn dla rodziców oraz MAGAZYN FILM.


Liczba pobrań: 82
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Future plc
Rozmiar:25 KB
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca