Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I 4.2.5

Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 4.2.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Harper's Bazaar UK oraz Metro Tablet Edition.