Easy Food Cookbook 1.0.21.2.1.130

Easy Food Cookbook to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Food Cookbook może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Zahra Publishing

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.21.2.1.130 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Newsweek for iPad oraz Metro Tablet Edition.


Liczba pobrań: 61
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Zahra Publishing
Rozmiar:9 KB
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 61
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Zahra Publishing
Rozmiar:9 KB
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca