MM in English 4.1.8

MM in English to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. MM in English powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 4.1.8. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz The English Garden.


Liczba pobrań: 43
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Tri Active Media Ltd
Rozmiar:11 KB
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca