Java Magazine 5.3.1

Java Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Java Magazine odpowiedzialna jest firma Texterity, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 5.3.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Tips & Tricks Series oraz Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition).


Liczba pobrań: 111
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Texterity, Inc.
Rozmiar:3 KB
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 111
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Texterity, Inc.
Rozmiar:3 KB
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca