PlayStation Official Magazine - UK (Sony PS2, PS3, PSP and PS Vi 2.2.5

PlayStation Official Magazine - UK (Sony PS2, PS3, PSP and PS Vi to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie PlayStation Official Magazine - UK (Sony PS2, PS3, PSP and PS Vi odpowiedzialna jest firma Future plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.2.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić WIRED Magazine (UK) oraz Business English Magazine.


Liczba pobrań: 70
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Future plc
Rozmiar:26 KB
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca