Mobilna Firma WF-Mag dla Windows Mobile pl

WF-Mag dla Windows Mobile jest systemem przeznaczonym dla kadry menedżerskiej oraz firm posiadających przedstawicieli handlowych w terenie. Zapewnia zdalny i szybki dostęp do informacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik.

Dzięki WF-Mag dla Windows Mobile, przedstawiciel może m.in. zrealizować zamówienie, wystawić dokument magazynowy, zrealizować fakturę sprzedaży lub dokonać windykacji należności od klienta.

Program pracuje na urządzeniach klasy PDA z systemem operacyjnym Microsoft Windows Mobile, a wymiana danych z systemem centralnym może odbywać się przy pomocy telefonu komórkowego i transmisji danych w standardzie GPRS, EDGE lub UMTS. WF-Mag dla Windows Mobile został wykonany w oparciu o nowoczesne technologie: Microsoft - .NET i serwer bazy danych Sybase zapewniające dużą stabilność i bezpieczeństwo. Produkt posiada certyfikat Designed for Windows Mobile.

Pobierz specjalny program (downloader.exe), uruchom go na dysku i zaznacz produkty WA-PRO, które chcesz zainstalować. Dzięki temu zawsze pobierasz aktualną wersję oprogramowania.