mobilny Subiekt 1.07

mobilny Subiekt to system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. To wygodne i proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym.

mobilny Subiekt jest zintegrowany z Subiektem GT. Dzięki temu posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. W prosty sposób można również dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury i wysyłać dokumenty do Subiekta GT. Możliwa jest praca zarówno w trybie online (bieżąca synchronizacja z Subiektem GT), jak i offline (synchronizacja po podłączeniu do Internetu lub sieci lokalnej).

mobilny Subiekt jest niezwykle prosty w obsłudze. Przejrzysty, atrakcyjny graficznie interfejs zapewnia dużą wygodę i szybkość pracy. Instalacja programu przebiega szybko i nie sprawia problemów.

UWAGA

Wersja próbna mobilnego Subiekta dostępna jest w dwóch wariantach. W wariancie pierwszym program łączy się z serwerem zawierającym dane przykładowe. Wariant drugi umożliwia pełną pracę na własnych danych przez 45 dni.

Wariant 1 - pozwala na pracę tylko na danych testowych. Wystarczy zainstalować mobilnego Subiekta (plik mobilny_Subiekt.exe) na urządzeniu przenośnym i wpisać następujące parametry:

adres serwera: test.insert.com.pl,

port serwera: 10503,

hasło: demo.

Wariant 2 - aby móc pracować na własnych danych przez 45 dni na jednym urządzeniu przenośnym, należy:

- zainstalować serwer mobilnego Subiekta (plik mobilny_Subiekt_Serwer.exe) na komputerze z Subiektem GT (w wersji 1.17 lub nowszej),

- podłączyć urządzenie przenośne do tego komputera za pomocą ActiveSync,

- zainstalować mobilnego Subiekta (plik mobilny_Subiekt.exe) na urządzeniu przenośnym.

W tej wersji:

- w edycji faktur sprzedaży dodano przełącznik pozwalający na zmianę typu dokumentu z faktury zwykłej na uproszczoną i vice versa.

- w edycji faktur sprzedaży oraz korekt sprzedaży wprowadzono datę zakończenia dostawy. Data ta jest dostępna w edycji ww. dokumentów pod datą wystawienia.

- w module Kontrahenci dodano opcję wystawienia faktury uproszczonej dla wybranego kontrahenta.

- w oknie wypisywania faktury uproszczonej dodano możliwość podawania wyłącznie numeru identyfikacji podatkowej nabywcy, a w przypadku gdy ten nie jest jeszcze zapisany w kartotece – jego dopisanie nastąpi wraz z zapisem dokumentu.


Liczba pobrań: 1685
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InsERT
Rozmiar:5.84 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Liczba pobrań: 1685
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InsERT
Rozmiar:5.84 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca