Movie Label 2013 8.0.2 Build 1680

Movie Label 2012 to wygodne narzędzie do zarządzania informacjami o kolekcjach filmów. Program pobiera z internetu wszystkie szczegółowe dane, wystarczy wpisać jedynie tytuł produkcji. Dzięki programowi poznasz szybko zespół, który stworzył nagranie oraz obsadę filmu. Przeczytasz także krótkie streszczenie i zobaczysz, jak wygląda okładka.

Za pomocą Movie Label dotrzesz również do bardziej szczegółowych informacji, jak studio, w którym wykonano nagranie, rok produkcji i czas oddtwarzania. Program wyświetla także link, pod którym w internecie umieszczony jest trailer filmu. Filmowy organizer udostępnia też w swojej bazie dodatkowe pola, które możesz uzupełnić samodzielnie. Zanotujesz na przykład komentarze po obejrzeniu nagrania czy informację o tym, kiedy film był oglądany po raz ostatni.

Dane do programu pobierane są automatycznie z Internetu. Jeżeli jednak Movie Label# nie jest w stanie wyszukać danego tytułu, wszystkie parametry możesz wpisać ręcznie. Trzeba jednak przyznać, że aplikacja odnajduje nawet polskie produkcie, kłopoty pojawiają się głównie podczas wyszukiwania okładek. W najnowszym wydaniu udoskonalono mechanizm czytania tagów oraz wprowadzono wiele niewielkich poprawek.


Liczba pobrań: 1576
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Code:Aero Technologies
Rozmiar:16.81 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca