mr_faktury_pro 2.51

mr_faktury_pro to program, który może znaleźć zastosowanie zarówno w małych firmach handlowych, jak i usługowych. Posiada on mechanizmy sprawdzające terminowość spłat faktur. Umożliwia wystawiania paragonów, ewidencję zamówień, towarów, firm oraz stanu magazynu. Użytkownik może zdefiniować do 255 cenników.

mr_faktury_pro charakteryzuje się dużą prostotą, dzięki czemu może być on obsługiwany także przez osoby, które nie maja dużego doświadczenia w pracy z komputerem. Wersja testowa umożliwia nam korzystanie z aplikacji przez 45 dni. Producentem programu jest mr flasg software.

mr_faktury_pro posiada bardzo wiele możliwości m.in. obsługa długich nazw towarów i usług (powyżej 70 znaków), obsługa zamówień, reklamacji. drukowanie przelewów na gotowych wydrukach, możliwość sprzedaży towaru z magazynu przy braku towaru z późniejszym uzupełnieniem, obsługa drukarek igłowych w trybie bezpośrednim i wiele więcej.

Nowości w wydaniu 2.51:

Dodano do programu możliwość tworzenia tzw. kompletów. Tj. z kilku towarów tworzymy inny towar. Przydatne w przypadku np. sprzedaży komputerów składanych w sklepie.

Możliwość wydruku braków na magazynie

Poprawa drobnych błędów działania programu w tłumaczeniach na angielski.

Zabezpieczenie w przypadku ponownego zapisu faktury dostawy

Możliwość pokazania ostatniej ceny sprzedaży dla danego klienta


Liczba pobrań: 1213
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:mr flash software
Rozmiar:9.57 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca