Mr Usługi Cykliczne 2.71 22

Mr Usługi Cykliczne to program przeznaczony jest dla firm, które muszą wystawiać cyklicznie faktury lub płatności dla tych samych firm za jakiś okres czasu. Mogą to być na przykład biura rachunkowe, czy też firmy internetowe, które wykonują obsługę informatyczną dla firm i muszą im co miesiąc wystawiać faktury lub też sieci telewizji kablowych. W programie jest możliwość określenia indywidualnie dla każdej firmy okresu w jakim wystawiane są faktury a także zestaw usług jaki będzie obowiązywał daną firmę. Ponadto można w trakcie wystawiania faktur dodatkowo zmieniać ilość wystawionych usług na fakturze. Aplikacja współpracuje w pełni z programem MR_FAKTURY_PRO. Wystawione faktury mogą być oglądane w programie MR_FAKTURY_PRO - baza danych jest tu wspólna.

Mr Usługi Cykliczne umożliwia także wydruk samych oryginałów lub kopii za dany okres. Gdy mamy do wydrukowania 1000 faktur to naprawdę oszczędza nasz czas. Istnieje możliwość automatycznego wysyłania faktur w formacie pdf, html lub jpg do danego klienta o ile jest podany adres email w jego danych. Oprócz tego można utworzyć także system informacji o wystawionych fakturach dla danego klienta. Program może bowiem wysyłać faktury w formacie pdf do katalogu klienta.

UWAGA

Wersja testowa działa bez ograniczeń tylko dla użytkowników posiadających licencję. Dla nie zarejestrowanych użytkowników uruchamia się w trybie umożliwiającym wystawienie faktur dla maksimum 10 firm.

Wersja działa tylko z wersja 2.51 programu MR_FAKTURY_PRO.


Liczba pobrań: 1130
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:mr flash software
Rozmiar:5.21 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1130
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:mr flash software
Rozmiar:5.21 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca