MyDesktopToolbox 3.2.4.1

Aplikacja zwiększy powierzchnię monitora poprzez dynamiczne tworzenie kolejnych wirtualnych pulpitów. Można organizować programy, okna a także dokumenty w kategorie pojawiające się w różnych oknach. Oczywiście dostępne są również funkcje personalizacji ustawień pulpitu dla każdego ekranu. Program nie narzuca limitu w tworzeniu pulpitów, choć warto zachować rozsądek ze względu na "pożeranie" przez każdy ekran zasobów sprzętowych. Jednym słowem - im lepszy procesor i więcej pamięci - tym więcej pulpitów można uruchomić.

Dzięki opcjom konfiguracyjnym możliwe jest ustawienie pulpitu jako "zawsze na wierzchu" lub "autoukrywanie". W każdej chwili (w zależności od potrzeb) można szybko dodać nowy ekran lub usunąć już niepotrzebny. Jeżeli na ekranie jest uruchomiona jakaś aplikacja, to MyDesktopToolbox najpierw zapyta, czy nie jest ona potrzebna.

Niestety obsługa pulpitów odbywa się jedynie za pomocą dodatkowego paska narzędziowego, co nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem i zdecydowanie ustępuje np. klawiszom skrótu. Program nie wymaga instalacji.


Liczba pobrań: 1064
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Delta Computer & Network
Rozmiar:345 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 1064
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Delta Computer & Network
Rozmiar:345 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca