NetSupport School 9 pl

Zaawansowany program do zarządzania pracownią komputerową. Dzięki niemu nauczyciel może współpracować na zajęciach za pomocą komputerów oraz monitorować uczniów. Aplikacja pozwala rowadzić podgląd ekranów uczniów oraz pokazywać im zawartość swojego ekranu. Dostępny jest moduł kontroli użytkowania internetu i aplikacji, egzaminowania oraz przeznaczony do obsługi sieci bezprzewodowych. Aplikacja nie tylko świetnie radzi sobie z kontrolą komputerów na lekcjach, ale pozwala zredukować koszty infrastruktury komputerowej.

NetSupport School posiada opcję monitorowania klawiatur w czasie rzeczywistym. Nauczyciel nie tylko może sprawdzić, czy wszyscy uczniowie używają edytora tekstów, ale także, czy piszą na temat. Dostępna jest także inwigilacja najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Nauczyciel może zobaczyć, kiedy uczniowie logują się, wylogowują czy rozpoczynają czat. Administrator może również zamknąć sesję, na przykład, gdy uczeń przekazuje informacje o aktualnym teście innym. NetSupport School zapewnia, również standardowo, proste i przejrzyste mechanizmy zabezpieczeń stacji uczniowskich. Jednym kliknięciem nauczyciel jest w stanie uniemożliwić uczniom dostęp lub kopiowanie danych do/z dysków USB oraz CD/DVD. W rozległych pracowniach można również włączyć lub wyłączyć dźwięk we wszystkich komputerach w klasie.

Najnowsza wersja posiada innowacyjną i unikalną funkcję Safe Search, automatycznie nakładającą filtr zawartości na rezultaty zwracane przez wyszukiwarkę internetową, niezależnie od ustawień osobistych użytkowników. Funkcja ta obsługuje istniejący w NetSupport School moduł kontroli internetu i użycie list witryn dozwolonych i zabronionych, ograniczających uczniom swobodę poruszania się w sieci. Mechanizm ten działa również w przypadku, gdy nauczyciel prowadzi pokaz, co zapobiega sytuacji, gdy przypadkowo na komputerze nauczyciela mogłaby zostać otwarta nieodpowiednia witryna w chwili, gdy jego ekran jest widoczny na komputerach uczniów.

Wraz z dostępnymi obecnie nowymi funkcjami oraz rozszerzonymi możliwościami monitorowania, w programie zawarty jest Pasek Narzędzi Studenta, informujący w czasie rzeczywistym o działaniach nauczyciela, monitorujący stan każdego ze składników programu, dostępność drukarek oraz wyświetlający listę aplikacji i stron internetowych, które w danej chwili uczeń może otwierać.

Nawet Kreator i Odtwarzacz egzaminów, uznawane za najlepsze rozwiązania tego typu, zostały ulepszone i wyposażone w nowy interfejs użytkownika, upraszczający zarządzanie zawartością i materiałami źródłowymi, oraz szybszy odtwarzacz pytań dla studentów. Najciekawszą nowością jest forum dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników NetSupport School, na którym nauczyciele mogą podzielić się wiedzą, wymienić materiałami, pytaniami i egzaminami.

Wersja 30-dniowa.


Liczba pobrań: 2201
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:NetSupport Limited
Rozmiar:18.99 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 2201
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:NetSupport Limited
Rozmiar:18.99 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca