Ninite Pro

Ninite Pro to narzędzie do śledzenia aktualizacji oprogramowania do komputerów z Windows. Aplikacja występuje w dwóch wersjach: bezpłatnej oraz Pro, które istotnie różnią się funkcjonalnością. Nie sposób jednak obojętnie przejść obok wersji darmowej, która świetnie się sprawdza, gdy trzeba przygotować nowy komputer do pracy. Wejdź na stronę ninite.com, wskaż potrzebne aplikacje i pobierz plik instalatora, który automatycznie zainstaluje ich najnowsze wersje na dysku komputera. Do wyboru jest kilkadziesiąt różnych programów, narzędzi i bibliotek zebranych w kilkunastu kategoriach, m.in.: przeglądarki, programy zabezpieczające i multimedia. W katalogu Ninite znajdziesz Firefoksa ESR, a więc wersję przeglądarki objętą dłuższym cyklem wydawniczym (kolejne wersje pojawiają się rzadziej), różne wersje Javy (6, 7, 8) i Adobe Readera (od 9 wzwyż), programy narzędziowe TeamViewer, PuTTY i FileZilla oraz darmowe antywirusy, m.in.: Malwarebytes, Avast oraz AVG.

Klasyczne podejście do aktualizowania pozostawiono w płatnej wersji Ninite Pro – koszt od 1 dolara miesięcznie. Klasyczne dlatego, że na komputerze użytkownika instalowany jest tylko agent usługi, a samo zarządzanie aktualizacjami odbywa się przez przeglądarkę internetową. Ninite Pro wyposażono w funkcję zarządzania politykami aktualizacji (automatyczne, ręczne, blokowane) z opcją wyłączenia wbudowanych w dany program narzędzi do aktualizowania. Aplikacja zawiera kilka opcji przydatnych z perspektywy firmy, w tym możliwość zarządzania wieloma komputerami z jednego miejsca, czy też wskazania jednego z nich jako pamięci podręcznej dla aktualizacji, aby ograniczyć ilość danych pobieranych przez internet. Tradycjonaliści mogą pobrać aplikację w wersji Classic na komputer, ale nie jest ona zbyt wygodna w użyciu. Na pierwszy rzut oka trudno dopatrzeć się tutaj, które aplikacje zainstalowano w ich najnowszej wersji, a które wymagają aktualizacji.

UWAGA

Po kliknięciu przycisku POBIERZ nastąpi przekierowanie na stronę producenta, gdzie należy podać imię, adres e-mail oraz ilość stanowisk, na których będzie zainstalowana aplikacja. Dopiero wówczas można pobrać 14-dniowy trial wersji Pro.


Liczba pobrań: 5777
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca