Norton Mobile Security

Norton Mobile Security to skuteczna ochrona smartfonów i tabletów pozwalająca korzystać ze swobody i wygody, jaką zapewniają urządzenia przenośne!

Korzyści dla Ciebie:

- ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi, takimi jak niebezpieczne aplikacje - narzędzie App Advisor (oparte na rozwiązaniu Norton Mobile Insight) automatycznie informuje użytkownika o zagrożeniach związanych z destrukcyjnym oprogramowaniem, ochroną prywatności i o innych niebezpieczeństwach przed pobraniem produktów ze sklepu Google Play. Dzięki temu możesz podejmować świadome decyzje dotyczące aplikacji i dowiadujesz się, czy warto ponosić finalny koszt korzystania z bezpłatnego programu.

- funkcje kontroli umożliwiające ochronę prywatności w sieci - korzystaj z Internetu bezpiecznie, bez obaw przed fałszywymi witrynami i niebezpiecznymi aplikacjami używanymi do kradzieży informacji osobistych i pieniędzy

- odzyskanie zagubionego lub skradzionego urządzenia w razie potrzeby - uruchom alarm, aby szybko znaleźć utracony telefon lub tablet, lub wyświetl ich położenie na mapie.

- przywracanie i udostępnianie informacji kontaktowych - możesz utworzyć kopie zapasowe swoich kontaktów na wypadek przypadkowego usunięcia lub jeśli chcesz przenieść dane do nowego urządzenia. Możesz nawet udostępnić je w urządzeniach z systemem Android lub iOS. Skopiowanie kontaktów do kilku urządzeń przenośnych pozwala uniknąć uczucia niepokoju, kiedy nie działa funkcja synchronizacji danych.

- jedna subskrypcja obejmująca wiele urządzeń - jedna dogodna oferta obejmuje urządzenia z systemem Android, a także urządzenia iPad® i iPhone®. Aby nadzorować ochronę smartfonów i tabletów w gospodarstwie domowym, wystarczy zalogować się do witryny portalu.

Norton Mobile Security dostępne jest w trybie subskrypcyjnym.

Kliknij tutaj, aby wykupić roczną subskrypcję dla jednego urządzenia w cenie 94,99 PLN!


Liczba pobrań: 4798
Cena/licencja:Subskrypcja
Producent/dystrybutor:Symantec Corporation
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca