Norton Secure VPN

Norton Secure VPN zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w sieciach Wi-Fi. Publiczne sieci Wi-Fi, choć wygodne, nigdy nie są bezpieczne. Wysyłanie danych za pomocą niezabezpieczonego punktu dostępu do sieci Wi-Fi naraża użytkownika na ryzyko przejęcia przez hakerów i złodziei tożsamości najbardziej poufnych informacji, takich jak hasła, zdjęcia czy numery kart kredytowych. Aplikacja Norton Secure VPN pozwala szyfrować te informacje, dzięki czemu można spokojnie korzystać z komputera PC lub Mac, smartfona lub tabletu we wszystkich publicznych sieciach Wi-Fi.

Program Norton Secure VPN jest również wirtualną siecią prywatną (VPN), w której nie są tworzone dzienniki. W takiej sieci informacje osobiste są szyfrowane, a Twoja lokalizacja ani aktywność nie są śledzone ani zapisywane.

Jej funkcje to:

  • Ochrona danych przesyłanych i odbieranych podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi
  • Zaawansowane szyfrowanie (takie, jakiego używa się w bankowości internetowej), które chroni Cię podczas korzystania z publicznych punktów dostępu do sieci Wi-Fi
  • Anonimowe przeglądanie stron internetowych i ochrona prywatności
  • Możliwość korzystania z ulubionych aplikacji i treści w dowolnym miejscu — zupełnie jak w domu
  • Szyfrowanie danych w wirtualnej sieci prywatnej, która nie monitoruje aktywności użytkownika ani nie rejestruje jej w dziennikach
  • Światowej klasy wsparcie techniczne marki Norton — lidera w dziedzinie zabezpieczeń internetowych1

Norton Secure VPN nie jest dostępny w wersji testowej. Można jednak nabyć subskrypcję, a jeśli aplikacja nie spełni oczekiwań - zwrócić ją w okresie do 60 dni od momentu zakupu. Koszt rocznej subskrypcji na jedno urządzenie przez pierwszy rok kosztuje aktualnie 49,99 zł, na pięć urządzeń - 149,99 zł.

Kliknij tutaj, aby kupić licencję na jedno urządzenie.

Kliknij tutaj, aby kupić licencję na pięć urządzeń.


Liczba pobrań: 5281
Cena/licencja:Subskrypcja
Producent/dystrybutor:Symantec
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 5281
Cena/licencja:Subskrypcja
Producent/dystrybutor:Symantec
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca