Nox App Player 6.6.0.5

Nox App Player to dostępny za darmo emulator systemu Android. Bazowany jest na edycji systemu w wersji 4.4.2. Pozwala na takie operacje jak uruchamianie gier i programów, nie ma również problemu z dostępem do sklepu Google Play. Użytkownik może również używać mikrofonu i kamery podpiętych do komputera jako mikrofonu i kamery smartfona. Co wyróżnia ten program od innych, to możliwość podpięcia gamepada, a także mapowania klawiszy, dzięki czemu możliwe jest używanie w grach klawiatury komputera.

Nox App Player wyposażony został w nowatorską funkcję multiplayer. Pozwala ona na uruchomienie kilku okienek programu jednocześnie. W każdym może być uruchomiony inny program lub gra. Dzięki temu nie trzeba minimalizować jednej aplikacji, aby uruchomić inną. Niestety, nie ma interfejsu w polskiej wersji językowej, ale posiadacze smartfonów nie powinni mieć problemów z obsługą emulatora. Z podobnych aplikacji polecamy BlueStacks.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono pełne wsparcie dla tytułów stworzonych na system Android 10. Wprowadzono także wiele usprawnień.


Liczba pobrań: 6825
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Bignox
Rozmiar:384.27 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 6825
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Bignox
Rozmiar:384.27 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Program miesiąca