nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv 285.58

nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre A50p Modem Driver 7.12.03.51B for 2000/XP, czy MSI ZH77A-G43 CLICK BIOS II Utility 1.0.058. nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.


Liczba pobrań: 975
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:NVIDIA
Rozmiar:115 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca