OpenRemind 1.0.7.1 pl

OpenRemind to intuicyjna aplikacja typu PIM - Personal Information Manager. Jej podstawowe cechy to: Terminarz / Organizer, Baza adresowa, Notatnik, Newsletter.

Zadania:

Program przypomina o Zadaniach w podanym przez nas terminie, umożliwia tworzenie Zadań cyklicznych, dodanie dowolnego pliku (dokumentu) do Zadania, a także uruchomienie programu czy wyłączenie komputera w dowolnym czasie. Zadania przedstawiane są w formie czytelnego harmonogramu dnia oraz listy z możliwością ich wyszukiwania oraz sortowania. Zadanie może także polegać na wykonaniu przez program takich czynności jak np. wysłanie listów e-mail nawet do kilkuset odbiorców umieszczonych w bazie adresowej.

Baza adresowa:

Baza umożliwia czytelne katalogowanie wszelkich danych osobowych firm oraz osób prywatnych. Poszczególne rekordy bazy można definiować samodzielnie dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Zawiera także intuicyjny system sortowania i wyszukiwania kontaktów.

Notatnik:

Notatnik umożliwia zapis dowolnych informacji z jednoczesnym powiązaniem ich z kontaktami bazy adresowej. Poszczególne rekordy można definiować samodzielnie dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Zawiera także intuicyjny system sortowania i wyszukiwania Notatek.

Newsletter:

Newsletter umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail do jednego, kilkunastu, a nawet kilkuset odbiorców na raz. Ponadto po dodaniu go do Zadania, procedura wysyłki może odbywać się samoczynnie w dowolnym, cyklicznym terminie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, Newsletter programu OpenRemind może stanowić skuteczne narzędzie reklamowe i informacyjne dla naszych nowych i stałych kontrahentów.

Sprawdzanie wiadomości e-mail:

Funkcja sprawdzania wiadomości e-mail polega na poinformowaniu Użytkownika o tym, czy w jego skrzynkach pocztowych znajdują się wiadomości. Program podaje także dane o ilości wiadomości e-mail na danym koncie.