Painkiller: Resurrection Demo

Demo trzeciej odsłony serii gier Painkiller. Wersja demonstarcyjna PainKiller:Resurrection zawiera całe intro, tutorial oraz pierwszy poziom kampanii single-player. Pozwala na sprawdzenie kilku, nieznanych z poprzednioch wersji gry, przeciwników i zmierzenie się znimi przy wykorzystaniu dobrze znanych broni - wśród nich lubianego przez graczy Stake Gun - strzelającego osinowymi kołkami.

W Painkiller: Resurrection gracz wciela się w Williama Shermana, agenta Secret Service, który ginie, rozerwany na strzępy w wybuchu C4 podczas próby zabicia narkotykowego bossa. Niestety podczas feralnej akcji ginie też wielu cywilów - duszą Shermana interesują się więc demony. Na szczeście dla Billa, jego wyjątkowe umiejętności zostają dostrzezone także przez siły niebiańskie - proponujące mu odkupienie duszy w zamian za walkę z siłami piekieł

Gra, podobnie jak poprzednie części Painkillera, to bezkompromisowa rozwałka w starym, dobrym stylu. Nie znajdziesz tu kombinowania, logicznych zagadek i łamigłówek. W zamian, twórcy postawili na staroszkolne rozwiazania - bohater, masa broni i kupa strzelania do coraz to kolejnych fal przerażających przeciwników.


Liczba pobrań: 2792
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:JoWood
Rozmiar:1397.72 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca