Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0

Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Patriot.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) Atheros WLAN Driver 10.0.0.34 fo lub Toshiba Satellite L750 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W. Aplikacja Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 716
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Patriot
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca