Pazera Free Audio Extractor 2.9

Pazera Free Audio Extractor jest programem wyciągającym ścieżki dźwiękowe z plików video do formatu MP3, AAC, AC3, WMA lub WAV.

Obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy tylko przeciągnąć plik video na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Konwertuj. Jeśli jakość dźwięku jest zbyt słaba, zwiększ bitrate audio i powtórz konwersję. Program umożliwia zapisanie całej ścieżki audio lub tylko wybranego fragmentu. Pozwala także dostosować do własnych potrzeb najważniejsze paramatery kodowania dźwięku: bitrate audio, częstotliwość próbkowania i liczbę kanałów.

Program Pazera Free Audio Extractor jest w 100% darmowy. Można z niego korzystać bez żadnych ograniczeń w celach komercyjnych i niekomercyjnych. Program nie zawiera żadnych ograniczeń, elementów spyware, adware itp..

Najważniejsze właściwości programu:

- Konwersja plików AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, RM, RMVB, MKV, VOB, DAT do formatu MP3, AAC, AC3, WMA lub WAV.

- Szereg predefiniowanych profili gotowych do wykorzystania przez początkujących użytkowników.

- Możliwość zmiany najważniejszych parametrów kodowania dźwięku: bitrate audio, częstotliwość próbkowania, liczba kanałów.

- Zapis i odczyt ustawień kodera do plików INI.

- Obsługa techniki Przeciągnij i Upuść przy dodawaniu plików do listy przetwarzania i porządkowaniu elementów listy.

- Program nie wymaga instalacji. Wystarczy tylko wypakować archiwum do dowolnego katalogu i kliknąć plik AudioExtractor.exe.

- Program nie korzysta z rejestru systemowego, a wszelkie ustawienia zapisywane są w pliku INI w katalogu z programem. Dzięki temu może być uruchamiany z urządzeń przenośnych, na których możliwy jest zapis.

- Obsługiwane języki: polski, angielski.

- 100% freeware!

http://www.pazera-software.pl/products/audio-extractor/


Liczba pobrań: 214
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Jacek Pazera
Rozmiar:12.18 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca