Gateway NV79 BIOS 1.07

Gateway NV79 BIOS 1.07 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gateway.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway NV79 BIOS 1.07 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L850 Media Controller Utility 1.0.87.4 for Win, czy MSI H67MS-E43 (B3) Intel RST Preinstall Driver 10.5.0.1027. Programiści Gateway zadbali, by Gateway NV79 BIOS 1.07 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.