Qisda Android ADB Interface Driver 1.0.0.0 for Windows 8

Qisda Android ADB Interface Driver 1.0.0.0 for Windows 8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Qisda.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Qisda Android ADB Interface Driver 1.0.0.0 for Windows 8 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCSB3AFX Realtek PCIE Card Reader Driver 6.1.7600.80 , czy Sony Vaio VPCZ11HGX Intel SATA RAID Driver 9.5.4.1001 for Window. Qisda Android ADB Interface Driver 1.0.0.0 for Windows 8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 128
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Qisda
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca